Listopad - Kočičí kalendář

I kočky mají svá jména a mohou slavit svůj svátek. Jen jen na vás, jestli kočičce dopřejete delší procházku nebo něco dobrého. Obojí ocení. Najdete v listopadovém kalendáři jeho/její jméno?

Listopad

I kočky mají svá jména a mohou slavit svůj svátek. Jen jen na vás, jestli kočičce dopřejete delší procházku nebo něco dobrého. Obojí ocení. Najdete v listopadovém kalendáři jeho/její jméno?

### Pondělí ### Úterý ### Středa ### Čtvrtek ### Pátek ### Sobota ### Neděle
   1 Rita, Lady 2 Kuba 3 Aragon, Argon 4 Madelaine 5 Suzi, Zuzanka
6 Scarlet, Debonar 7 Orfeus 8 Isabella, Sigfrid 9 Pipi 10 Luisa 11 Samuel 12 Abbé
13 Cipísek 14 Vesna, Habakuk 15 Kitty, Ketty 16 Čert 17 Chiquita 18 Ammon, Kristián 19 Amigo, Sára
20 Lady, Orin 21 Fugas, Alessandro 22 Harvey, Lewis 23 Genevieve 24 Indi, Josephine 25 Pegas 26 Zapa, Wapiti
27 Romy, Harlekýn 28 Fanny 29 Messie, Nessie 30 Amadeus, Amadeo   

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id5865 (vitejdoma.cz/chovatele#9274)


Přidat komentář